Сім правил здорового харчування після 50 років. Дієта довголіття простіша, ніж здається

22 січня, 09:37
Секрети правильного харчування, коли на горизонті замаячив похилий вік (Фото:monkeybusiness/Depositphotos)

Секрети правильного харчування, коли на горизонті замаячив похилий вік (Фото:monkeybusiness/Depositphotos)

Вік невблаганно бере своє. І навіть якщо досягнувши 50-річчя, ви перебуваєте у відмінній формі, все-таки настав час замислитися про нові звички в харчуванні.

Коли йдеться про здорове харчування і дієти, що продовжують життя, завжди дотримуються загальних принципів — овочі, фрукти, риба, мінімум червоного м’яса, солодкого і перероблених продуктів.

Відео дня

Здавалося б, у чому проблема — харчуйся правильно і живи довго та щасливо.

Однак, медики знають, що з віком організм людини зазнає суттєвих змін. І незважаючи на те, що базові принципи здорового харчування залишаються однаковими для всіх вікових груп, деяким віковим групам слід приділяти увагу певним аспектам харчування.

У цій статті ми розглянемо низку принципів здорового харчування, які мають принципове значення для людей старше 50 років. Їм варто продовжувати собі життя трохи старанніше, ніж коли вони були молодші.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X