Пережити ЗСЖ. П’ять способів зробити так, щоб здоровий спосіб життя вас не вбив

2 січня, 11:45
Ексклюзив NV
ЗСЖ — поради початківцям (Фото:Unsplash)

ЗСЖ — поради початківцям (Фото:Unsplash)

Багато з тих, хто пробував змінити свій спосіб життя, жартують, що ЗСЖ вбиває. Спробуємо розібратися, як зробити так, щоб і схуднути і оздоровитися без побічних ефектів.

Море інформації про здоровий спосіб життя (ЗСЖ) і незліченну кількість порад щодо дій, які можна виконати, щоб схуднути/оздоровитися/жити довше, здатні збити з пантелику кого завгодно.

Відео дня

Як наслідок — люди пробують ЗСЖ, стикаються з труднощами… і дають задній хід, вирішуючи, що готові миритися із зайвими кілограмами/задишкою/купівлею одягу розміру 2XL тощо.

Дієтологи кажуть, що не менше ніж дві третини тих, хто пробує перейти на здоровий спосіб життя, здаються в перші ж місяці.

І більшість з них не скоро набирається мужності, щоб знову ризикнути і спробувати подбати про своє здоров’я.

Що робити, якщо описаний вище сценарій — саме ваш випадок? Ось п’ять способів зробити перехід на ЗСЖ максимально безболісним.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X