П’ять маленьких змін у звичках, які допоможуть вам схуднути швидше, ніж будь-які дієти. Страждати не обов’язково

28 січня, 05:45
Прагнути великого схуднення краще за допомогою маленьких кроків (Фото:IgorVetushko/Depositphotos)

Прагнути великого схуднення краще за допомогою маленьких кроків (Фото:IgorVetushko/Depositphotos)

Дуже часто схуднути заважають не генетичні особливості чи відсутність ефективних методик, а брак сили волі.

Напевно, з вами це вже траплялося — ви даєте собі обіцянку схуднути. Вибираєте дієту та режим тренувань. Бадьоро починаєте. Навіть отримуєте якісь перші результати. А потім настає другий-третій тиждень. І ви знову пропускаєте тренування і тішите себе печивками перед сном.

Відео дня

Сила волі та витримка, які потрібні для того, щоб радикально змінити свій спосіб життя, є далеко не у всіх.

У зв’язку з цим багато дієтологів рекомендують не ставити собі захмарні цілі. Краще досягати успіху повільно, але впевнено, ніж не досягати взагалі.

У цій статті ми розглянемо основні причини, чому вам складно зробити серйозні зміни у своєму способі життя. А також поговоримо про прості рекомендації, які допоможуть фактично непомітно досягати серйозних успіхів у нелегкій справі боротьби із зайвою вагою.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X