Новий тренд. Що таке дієта проти запалення і чому вам варто її спробувати

18 січня, 21:03
Протизапальна дієта є схемою харчування, спрямовану на зменшення хронічного запалення (Фото:Pixabay)

Протизапальна дієта є схемою харчування, спрямовану на зменшення хронічного запалення (Фото:Pixabay)

Протизапальна дієта здається чимось цікавим і новим у світі дієтології, проте вчені вже неодноразово доводили користь деяких продуктів для зняття запалення.

Протизапальна дієта є схемою харчування, спрямовану на зменшення хронічного запалення і пов'язаних з ним захворювань, таких як хвороби серця, деякі види раку і хвороба Альцгеймера.

Відео дня

Це не означає, що вам потрібно буде дотримуватися суворих правил щодо калорій або розмірів порцій. Вся справа у вживанні безлічі протизапальних продуктів, при цьому зациклюватися на конкретних продуктах чи поживних речовинах не варто.

Саме так ви можете забезпечити більшу різноманітність захисних харчових компонентів, деякі з яких можуть підвищувати імунітет.

І плюс в тому, що такий режим харчування майже не має протипоказань, і багатьом, ймовірно, буде корисно дотримуватися цього плану, тому що він спрямований на збільшення різноманітності здорових, необроблених продуктів, які мають протизапальні властивості.

Тому NV у цій статті розповість, що таке протизапальна дієта, для кого вона підходить, і як вона працює.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X