М’ясоїди, приготуйтеся. Вчені підтвердили, що червоне м’ясо шкодить серцю

23 липня 2021, 13:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Чим більше ви їсте червоного м’яса, тим гірше стає вашому серцю (Фото:jose ignacio pompe / unsplash)

Чим більше ви їсте червоного м’яса, тим гірше стає вашому серцю (Фото:jose ignacio pompe / unsplash)

Нове дослідження британських вчених підтвердило, що споживання м’яса може бути небезпечним для вашого здоров’я.

За їхніми даними, чим більше ви їсте яловичини, баранини, свинини та інших м’ясних продуктів, тим гірше стає вашому серцю.

Вчені провели метааналіз за участю понад 1,4 мільйона осіб, за якими спостерігали протягом 30 років. Було виявлено, що на кожні 50 грамів червоного м’яса ризик серцевих захворювань збільшувався на 9%.

Відео дня

З обробленим м’ясом справи ще гірші — 50 грамів переробленого м’яса, такого як бекон, шинка або ковбаса, підвищує на 18% ризик серцевих захворювань. Згідно зі звітом, опублікованим 21 липня в журналі Critical Reviews in Food Science and Nutrition.

Слухайте подкаст на цю тему

Ці дані відповідають ризику виникнення раку кишечника, а саме впливу на онкозахворювання переробленого м’яса.

Але є і хороші новини — вчені з’ясували, що домашня птиця, така як курка та індичка, не збільшує ризик серцевих захворювань. Вважається що, м’ясо птиці, на відміну від червоного м’яса, не містить насичених жирів, а також високого рівня натрію.

Своєю чергою, насичені жири сприяють утворенню бляшок на стінках артерій, які можуть створювати небезпечні закупорки. Тим часом натрій підвищує кров’яний тиск, обмежуючи приплив крові до серця.

Раніше НВ повідомляв, що вчені університету Глазго в Шотландії виявили, що відмова від м’яса сприяє більш здоровому профілю біомаркерів, незважаючи на вік, вагу, куріння або вживання алкоголю. Однак є й ряд негативних наслідків, які зафіксували дослідники.

Біомаркери можуть мати погані і хороші наслідки для здоров’я, сприяти або запобігати раку, серцево-судинним, віковим захворюванням та іншим хронічним станам. Вони також широко використовуються для оцінки впливу дієт на здоров’я. Однак докази метаболічних переваг, пов’язаних з вегетаріанством, все ще неясні, пише MedicalXpress.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X