Краще лягайте спати. Вживання марихуани пов’язали з порушеннями сну

7 грудня 2021, 15:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Багато хто використовують канабіс як «натуральне снодійне» (Фото:Jeff W / Unsplash)

Багато хто використовують канабіс як «натуральне снодійне» (Фото:Jeff W / Unsplash)

Команда вчених із США та Канади з’ясувала, що вживання марихуани може негативно вплинути на якість сну.

Сон є одним із найважливіших чинників як фізичного так і психічного здоров'я.

Так само як люди вживають каву, вважаючи це ідеальним стимулятором, багато хто використовує канабіс як "натуральне снодійне". Така думка була підкріплена не одним дослідженням, проте все не так просто.

Відео дня

У недавньому огляді досліджень вчені дійшли висновку, що доказова база та аргументація таких тез "загалом непослідовна та низької якості". Нещодавнє великомасштабне дослідження впливу каннабісу на тривалість та якість сну поставило під сумнів його снодійну репутацію.

Дані про вживання каннабісу та тривалість сну для 21 729 дорослих були отримані з Національного обстеження здоров'я та харчування США.

Автори нового дослідження під керівництвом учених з Університету Торонто в Канаді хотіли визначити взаємозв'язок між нещодавнім вживанням канабісу та тривалістю сну. Їхнє дослідження було опубліковано в журналі Regional Anesthesia & Pain Medicine.

Дослідники попереджають, що ми ще багато чого не знаємо про те, як канабіс та його різні сполуки впливають на наш сон. Вони припускають, що при багаторазовому застосуванні організм може звикнути до марихуани, що призведе до різних порушень сну.

Вчені вважають, що дедалі більше людей страждають від нестачі сну, проте це не має підштовхувати людей до вживання марихуани.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X