Сім секретів тонкої талії. Не бійтеся, у вас все вийде

11 серпня 2021, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Жир на животі може здатися для вас просто неприємністю, але насправді — це шкодить вашому здоров’ю.

Тип жиру на животі, що має назву вісцеральний жир, є основним фактором ризику діабету 2 типу, серцевих захворювань і інших станів. У жінок він також пов’язаний з раком грудей і необхідністю операції на жовчному міхурі.

Відео дня

НВ зібрав для вас особливі поради, які допоможуть вам швидко і легко досягти талії вашої мрії.

1Фізичні вправи

Фізичні вправи — ідеальне рішення, щоб зменшити вашу талію всього за кілька тижнів, але все залежить від того, наскільки ретельно ви готові працювати. Результат буде тільки тоді, коли ви докладете зусиль і присвятите себе цій справі.

Не забігати вперед. По-перше, складіть план вправ, який виведе вас із базового рівня і опрацює всі етапи, поступово стаючи більш інтенсивним. Ведіть щоденник вправ, щоб нагадувати собі про свої успіхи і нести відповідальність.

Для досягнення найкращих результатів ви також можете виконувати цільові вправи, особливо ті, які допомагають формувати талію. Ці вправи дуже важливі, навіть якщо ви не можете безпосередньо націлити зниження ваги на талію, ви, безумовно, виконуєте певні вправи, які тонізують і підтягують м’язи середньої частини.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X