Три проблеми середземноморської дієти, про які вам ніхто не говорить

22 лютого, 06:15
Ексклюзив NV
Середземноморська дієта зовсім не є ідеальною (Фото:klenova/Depositphotos)

Середземноморська дієта зовсім не є ідеальною (Фото:klenova/Depositphotos)

Найпопулярніша у світі правильного харчування середземноморська дієта аж ніяк не бездоганна. Хоча, як і раніше, залишається найуніверсальнішим засобом вирішення всіх ваших проблем зі здоров’ям.

Більшість дієтологів продовжують називати середземноморську дієту найкориснішою та універсальною.

В її основі лежать принципи, які вважаються базовими для всіх, хто прагне довголіття.

Відео дня

Переважна більшість нежирної риби та морепродуктів, овочів та фруктів, рослинної їжі, мінімум червоного м’яса, оливкова олія та непідсолоджені молочні продукти.

Основні характеристики середземноморської дієти є настільки бездоганними, що у світі існує безліч інших дієт, які, маючи певні особливості, по суті лише вважаються варіаціями середземноморської.

І все ж, незважаючи на це, сама по собі середземноморська дієта в її класичній інтерпретації має низку нюансів, про які дієтологи часто-густо вважають за краще не згадувати.

Тим часом ці нюанси можуть вплинути на ваше сприйняття середземноморської дієти. І допомогти вам адаптувати її базові принципи езумовно, корисні для здоров’я) до ваших потреб.

Про це ми й поговоримо у цій статті.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X