ТОП-5 відомих дієт, які заведено вважати шкідливими та небезпечними. А даремно

12 квітня, 07:20
Які небезпечні дієти можуть іноді виявитися корисними (Фото:macniak/Depositphotos)

Які небезпечні дієти можуть іноді виявитися корисними (Фото:macniak/Depositphotos)

Коли ви чуєте про здорове харчування, на думку передусім спадає щось на кшталт середземноморської дієти. Але багато інших дієт зажили лихої слави даремно.

Протягом багатьох десятиліть популярні дієти обростали міфами та легендами. Причому часто не з подачі самих дієтологів, а за участю зірок кіно та шоубізнесу, які невтомно орієнтують мільйони своїх шанувальників на ті чи інші підходи до «правильного харчування».

Відео дня

Через такий антинауковий підхід багато дієт набували статусу культових, а потім їх оголошували неефективними й навіть небезпечними.

Однак є деякі дієти, які на перший погляд можуть здатися шкідливими чи небезпечними, а насправді корисні для здоров’я та довголіття. Просто не завжди і не всім.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X