Сiм міфів про суперпродукти, які має їсти кожен - фото
Ексклюзив NV

Сiм міфів про суперпродукти, які має їсти кожен

11 грудня 2022, 13:00

Дорослі люди схильні вірити в казки не менше, ніж діти. Особливо в казки про здорове харчування і струнку фігуру «малою кров’ю».

Так звані суперпродукти є в кожній хоч трохи популярній дієті. Вважається, що вони корисні в будь-яких кількостях і без них неможливі здоров’я і довголіття. Насправді це не так.

Відео дня

У всякому разі, не завжди.

Кілька років тому британські дослідники з подивом констатували, що понад 60% жителів Туманного Альбіону готові вибирати їжу, орієнтуючись на загальноприйняті уявлення про так звані суперпродукти. І в інших країнах картина не надто відрізняється. Зокрема і в Україні, де інстаграм-фуд-блогери сьогодні популярніші, ніж ті, хто розповідають про фітнес, красу і моду.

Хвиля публікацій про безумовну користь броколі, зеленого чаю, авокадо, гранатів тощо не залишає простим споживачам вибору. Здорова дієта стає начебто цілком очевидною.

Але чи такі безперечні теорії про суперпродукти, ґрунтуючись на яких складають свої рекомендації редакції газет і глянцевих журналів?

За деякими недавніми дослідженнями, зовсім ні.

Безумовно, всі ці продукти належать до корисних, але вірити в їх чудодійність і будувати на них режим харчування не варто.

І ось чому.

Діліться матеріалом
Радіо NV
X