Приберіть каву. Сім ранкових вправ, які допоможуть швидко підбадьоритися, якщо ви прокинулися втомленим

28 липня 2021, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Якщо перше, що ви відчуваєте, як тільки лунає сигнал будильника, — це втома, може вам слід внести у свій розпорядок дня зміни, а саме додати трохи фізичної активності.

Вранці не завжди є час на спортзал, особливо, якщо ви не любите прокидатися рано, саме тому можна тренуватися не виходячи з дому.

Якщо вам важко прокидатися заради фізичної активності є порада, як полегшити вам це нелегке завдання — спробуйте прокидатися в один і той же час, і встановити певний час для тренувань незалежно від ваших планів.

Відео дня

Хочете відчувати себе прекрасно весь день? Почніть з декількох простих вправ прямо в ліжку, і ви будете заряджені енергією, мотивовані й готові до всього. Для цього вам не потрібно тренуватися по кілька годин — досить 5−10 хвилин в день, щоб розбудити свої м’язи.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X