Шість головних помилок при схудненні, через які ви набираєте вагу. Навіть якщо ви думаєте, що все робите правильно

12 серпня 2021, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На перший погляд, схуднення здається простим — спалюйте більше калорій, ніж споживаєте, їжте менше, більше рухайтеся і регулярно тренуйтеся, але все не так однозначно.


Після відмінного старту в скиданні ваги, багато людей поступово втрачають мотивацію, коли їхні зусилля не відповідають очікуванням.

Відсутність твердого, реалістичного плану схуднення і нетерплячість — дві дуже поширені проблеми, коли справа стосується вашої фігури. Тому не думайте, що ви втратите кілька кілограмів за кілька днів. Поступове і повільне схуднення не тільки корисне, а й більш стійке.

Відео дня

Якщо вам здається, що ваги несправні або ваша вага падає тільки для того, щоб повернутися, є ймовірність, що ви зробили одну з цих шести помилок.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X