П’ять способів знизити рівень холестерину без ліків. Це простіше, ніж здається

9 вересня, 21:02
Як знизити холестерин без медичних препаратів (Фото:Pixabay)

Як знизити холестерин без медичних препаратів (Фото:Pixabay)

Підвищений рівень холестерину загрожує численними небезпечними наслідками для організму — аж до інсульту та інфаркту. Але ви можете багато зробити для свого захисту навіть без ліків.

Перші дослідження, які аналізували зв’язок між підвищеним рівнем холестерину та передчасною смертністю, з’явилися ще в середині XX століття.

Саме тоді науковці почали досліджувати можливості зниження рівня холестерину шляхом внесення коректив у спосіб життя, насамперед — дієти.

Відео дня

Через десятиліття вчені готові констатувати: рекомендації щодо правильного способу життя та харчування дозволяють середньостатистичній людині уникнути підвищення рівня холестерину до небезпечних значень. І вони справді продовжують життя.

У цій статті ми поговоримо про те, чим небезпечний підвищений рівень холестерину, а також — як ви зможете убезпечити себе, внісши деякі корективи у свій спосіб життя. Звісно, ці рекомендації не скасовують візитів до лікаря, якщо у вас уже виникли проблеми через підвищений холестерин.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X