У світі з’явилися революційні ліки проти ожиріння. Вчені вважають їх порятунком для тих, хто вже спробував все

14 серпня 2021, 11:51
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як відомо, надмірна вага може негативно вплинути на серцево-судинну систему, підвищити ризик виникнення діабету і навіть, онкологічних захворювань, у зв’язку з цим дослідники шукають все нові методи боротьби з ожирінням. Один з останніх — це фармакологія.

Якщо згадати історію, деякі ліки і правда були перспективні для лікування ожиріння, а потім виявилися безуспішними. Ще кілька десятків років тому прописували амфетаміни для зменшення ваги, поки не з’ясувалося, що вони викликають звикання. У 1990-х роках комбінація фенфлурамина і фентерміну, що вводиться в якості дієтичного препарату фен-фен, широко поширювалася, і тільки пізніше її зняли з ринку, так як вона сприяла виникненню проблеми з серцевим клапаном.

Відео дня

У зв’язку з цими невдалими спробами, лікарі все більше розводили руками, коли справа стосувалася препаратів від ожиріння, але скепсис учених виявився недовгим.

Як уже повідомлялося раніше, вперше з 2014 року в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалили препарат від ожиріння, який вже охарактеризували, як «Засіб зміни правил гри».

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X