Чи варто вам пити молоко? П’ять наукових фактів, які вас здивують

25 вересня 2021, 06:30
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Занадто велика кількість молока може викликати низку проблем зі здоров’ям (Фото:Ave Calvar / Unsplash)

Занадто велика кількість молока може викликати низку проблем зі здоров’ям (Фото:Ave Calvar / Unsplash)

Молоко — це один з тих продуктів, переваги якого викликають питання, тому вчені не припиняють свої численні дослідження стосовно його користі і шкоди для здоров’я.

Так, речовина, яку нам рекомендували пити в дитинстві, багата кальцієм, що допомагає підвищити щільність кісток, а також діє як відмінне джерело білка, здавалося б, як він може нашкодити? У великій кількості навіть вода стає небезпечною для здоров’я, молоко теж не є в цьому плані винятком. Занадто велика кількість молока може викликати прищі, проблеми з травленням і навіть підвищити ризик розвитку деяких видів раку.

Відео дня

Але це не означає, що вам варто геть відмовитися від молока, в помірних кількостях, воно приносить користь для вашого організму, і це не вигадка, а факти, обґрунтовані наукою.

Молоко може знизити ризики захворювання серця

В ході дослідження люди, які споживали більше молочних жирів, насправді мали нижчий ризик серцево-судинних захворювань, ніж ті, хто пив або їв менше молочних продуктів.

Вчені знаходять все більше підтверджень про те, що вплив молочних продуктів на здоров’я може більшою мірою залежати від їх різновидів, наприклад, сиру, йогурту, молока і масла, а не від вмісту жиру, що викликає сумніви в тому, що відмова від молочних жирів в цілому корисно для здоров’я серцево-судинної системи.

Нове дослідження шведських учених припускає, що скорочення вживання молочних жирів або відмова від молочних продуктів в цілому може бути не кращим вибором для здоров’я серця.

Вчені протягом 16 років аналізували стан здоров’я понад 4 тисячі учасників.

Дослідження показало, що ті, чия кров містила найвищий рівень жирних кислот, мали найнижчий ризик серцево-судинних захворювань.

Крім того, дослідження вийшло далеко за рамки Швеції, свої висновки експерти підтвердили зіставивши результати з 17 іншими дослідженнями, в яких брали участь 43 тисячі осіб з США, Великобританії і Данії.

Хоча вчені і припускають, що їх результати можуть частково залежати від інших факторів, крім молочного жиру, будь-яких доказів його шкоди вони не виявили.

Дослідження також показало, що група з найвищим біомаркером споживання молочних продуктів також мала значно нижчий ІМТ, була більш фізично активна, мала низький рівень куріння, низький рівень діабету 2 типу та серцево-судинних захворювань, вищий рівень освіти, вищий рівень споживання овочів, фруктів і риби, а також зниження споживання обробленого м’яса. Ось якраз всі ці фактори пов’язані з нищим ризиком серцево-судинних захворювань.

Проте фахівці не поспішають з висновками і просять не інтерпретувати їх дослідження в контексті, що жирні молочні продукти знижують ризик серцево-судинних захворювання.

Що дійсно відомо дослідникам, так це те, що молочні продукти, особливо ферментовані, були пов’язані з користю для серця.

Молочні продукти — це відмінне джерело поживних речовин

Молоко вважається хорошим або навіть відмінним джерелом як мінімум 12 основних поживних речовин, деякі з яких, в тому числі кальцій і вітамін D, найчастіше відсутні в наших дієтах.

Більш того, отримані дані Міністерства сільського господарства США (USDA) показують, що більша кількість поживних речовин в молоці відповідає порогу «хорошого або відмінного джерела», ніж вважалося раніше. Їжа вважається хорошим джерелом поживних речовин, якщо денна норма на порцію становить від 10 до 19%, вище 20%, вважається відмінним джерелом.

Тим часом альтернативні молочні продукти часто коштують удвічі дорожче, ніж звичайне молоко, але не містять необхідних поживних речовин.

Безлактозне молоко таке ж корисне як і звичайне

Якщо через особливості вашого організму ви уникаєте звичайного молока, купуючи йому альтернативу і думаєте, що ви недоотримуєте не лише той вершковий смак справжнього молока, але і всі інші поживні речовини? Тоді для вас є підбадьорливі новини. Ви як і раніше можете отримати всі поживні речовини, які вам так потрібні, за допомогою справжнього молочного продукту, що не містить лактозу.

Це може здаватися неправдоподібним, але наука досить проста. Безлактозне молоко отримують шляхом додавання натурального ферменту лактази у звичайне молоко (якого не вистачає людям з непереносимістю лактози). Доданий фермент розщеплює лактозу на глюкозу і галактозу, які організм деяких людей легше засвоює.

Молочні продукти не пов’язані із запаленням

Хоча в Інтернеті повно застережень уникати молочні продукти через їх запальні властивості, медичні дослідження, схоже, не підтверджують їх.

Фактично, деякі дані говорять про те, що споживання молочних продуктів насправді призводить до зниження принаймні одного біомаркера запалення.

Дослідження, опубліковане в Nutritional Epidemiology, в якому продукти визначають на основі їх запального потенціалу, показало, що вживання молочних продуктів, таких як молоко, йогурт і сир, пов’язано зі зменшенням запалення.

Користь від вживання молочних продуктів і білків з молока виходить за рамки запальних факторів. Живильні речовини, що містяться в молочних продуктах, можуть підтримувати здоров’я кісток і імунну функцію. Було показано, що вживання білків з молока, сприяє зниженню ваги, підвищення м’язового тонусу і прискоренню відновлення після тренувань. Насправді в порівнянні з рослинними білками, молочні білки більш повні і якісні.

Допомагає запобігти набору ваги

Протягом останніх декількох десятиліть жир у всьому світі вважався головним винуватцем зростання талії і пов’язаних з ними захворювань і смерті.

Створення знежирених молочних продуктів ще більше зміцнило віру в те, що молочні продукти сприяють повноті.

Тепер ми знаємо, що це не так. Молоко містить безліч компонентів, які можуть сприяти схудненню і запобігати набір ваги.

Наприклад, його високий вміст білка допомагає вам відчувати себе ситим протягом більш тривалого періоду часу, що може запобігти переїданню.

Крім того, кон’югована лінолева кислота в молоці була вивчена на предмет її здатності прискорювати втрату ваги, сприяючи розщепленню жиру і пригнічуючи виробництво жиру.

Крім того, багато досліджень пов’язують дієти, багаті кальцієм, з більш низьким ризиком ожиріння.

Дані свідчать про те, що люди з вищим споживанням кальцію з їжею мають нищий ризик надмірної ваги або ожиріння.

Дослідження показали, що високий рівень харчового кальцію сприяє розщепленню жирів і перешкоджає їх всмоктуванню в організмі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X