Які трави пити для здоров’я та самопочуття: шість лікарських рослин

30 березня, 03:20
Досягнення міцного здоров’я вимагає цілісного підходу, (Фото:Annie Spratt/Unsplash)

Досягнення міцного здоров’я вимагає цілісного підходу, (Фото:Annie Spratt/Unsplash)

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб підтримувати баланс свого тіла та розуму, візьміть до уваги користь трав для міцного здоров’я, які мають довгу історію використання.

У той час як деякі трави просто підсилюють смак їжі, яку ви готуєте, інші можуть піти далі, щоб зміцнити ваше здоров’я.

Що означає «міцне здоров’я»?

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визначає гарне здоров’я як: стан повного фізичного, психічне та соціальне благополуччя, а не просто відсутність хвороб чи фізичних вад.

Відео дня

Фізичне здоров’я стосується стану тіла, включаючи такі фактори, як фізична форма, харчування та відсутність хвороб. Психічне здоров’я означає стан психологічного та емоційного благополуччя людини, включаючи її здатність справлятися зі стресом і підтримувати позитивні стосунки. Соціальне здоров’я означає здатність людини брати участь у соціальній діяльності та формувати значущі стосунки з іншими.

Досягнення міцного здоров’я вимагає цілісного підходу, який передбачає поєднання вибору здорового способу життя, такого як регулярні фізичні вправи, збалансована та поживна дієта, достатній сон і управління стресом.

Це також передбачає регулярні огляди у постачальників медичних послуг для виявлення та лікування будь-яких потенційних проблем зі здоров’ям, перш ніж вони стануть серйозними.

Підтримання доброго здоров’я не тільки покращує якість життя людини, але також знижує ризик розвитку хронічних захворювань і може збільшити тривалість життя. Зрештою, міцне здоров’я — це стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб чи фізичних вад.

Це дуже широке визначення, і ваше може дещо відрізнятися та, безсумнівно, буде специфічним для вас. Але як би ви не визначали міцне здоров’я, включення трав є чудовим способом підтримувати ваше тіло та розум у найкращій формі.

Які трави допомогають підтримувати вас в тонусі?

Є багато трав, які можуть допомогти підтримувати організм у хорошій формі, підтримуючи різні функції та системи. Ось кілька прикладів:

Куркума

Куркума — це спеція, яка містить куркумін, який має антиоксидантні та протизапальні властивості. Це може допомогти зменшити запалення в організмі, яке може сприяти багатьом хронічним захворюванням.

Імбир

Імбир є ще однією спецією, яка має протизапальні властивості та може допомогти заспокоїти проблеми з травленням, такі як нудота та здуття живота. Зазвичай люди, у яких болить живіт, можуть їсти імбир, щоб полегшити дискомфорт. Не забувайте, він також чудово підходить для приготування їжі, особливо десертів.

Часник

Часник століттями використовувався в лікувальних цілях, головним чином тому, що він допомагає полегшити симптоми артриту. Крім того, часник містить аліцин, сполуку, яка має антибактеріальні та протигрибкові властивості. Це також може допомогти знизити рівень холестерину та артеріальний тиск.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Ашваганда

Ашваганда — адаптогенна трава, яка може допомогти зменшити стрес і тривогу. Це також може допомогти покращити роботу мозку, зменшити запалення та підвищити імунітет.

Дослідження, опубліковане в Journal of Ayurveda and Integrative Medicine, виявило, що ашваганда має властивості покращувати роботу щитовидної залози.

Ехінацея

Ехінацея — це трава, яка може допомогти зміцнити імунну систему та запобігти та лікувати застуду та грип. Він також має протизапальні властивості.

Ехінацея сьогодні досить популярна як рослина, що підтримує імунітет, і є основним інгредієнтом ряду сезонних імунних добавок. Як згадувалося вище, ехінацея має давнє традиційне застосування для очищення організму від мікробної інфекції, в тому числі бактеріальної та вірусної. Доведено, що він зменшує симптоми та сприяє швидкому одужанню. З цією метою ехінацея відома як «імунний стимулятор», який активує імунну систему, щоб вона була на сторожі в зонах тіла з ослабленим імунітетом.

Розторопша

Розторопша — це трава, яка може допомогти підтримати функцію печінки та детоксикацію. Він містить силімарин, сполуку, яка має антиоксидантні та протизапальні властивості.

Розторопша ефективна для природного відновлення токсичності в організмі, включаючи шкідливі наслідки вживання алкоголю, пестицидів у продуктах харчування, важких металів у воді та забруднення повітря, яким ми дихаємо.

Корінь солодки

Корінь солодки — це трава, яка століттями використовувалася в китайській трав’яній медицині, вона може допомогти заспокоїти проблеми з травленням, такі як печія та розлад травлення.

Дослідження показали, що корінь солодки також може допомогти зменшити запалення. Корінь солодки природно солодкий, що робить його популярною добавкою до трав’яних чайних сумішей. Солодка також допомагає збалансувати такі сильні смаки, як імбир і куркума, додаючи цим чаям легку солодкість.

Важливо відзначити, що трави слід використовувати в помірних кількостях і під керівництвом медичного працівника, особливо якщо ви приймаєте будь-які ліки або маєте будь-які проблеми зі здоров’ям.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Редактор: Олена Басараб
Показати ще новини
Радіо NV
X