Медики пояснили, як стрес на роботі вплине на вас в старості

21 липня 2020, 17:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нове дослідження, проведене в Університеті штату Колорадо, показало, що фізичний стрес в роботі може бути пов’язаний з більш швидким старінням мозку і погіршенням пам’яті.

Вчені перевіряли, наскільки добре люди похилого віку у віці від 60 до 79 років пам’ятають свої професійні навички з останньої роботи.

Ага Бурзінська, доцент кафедри сімейних досліджень, і її колеги виявили, що ті, хто повідомив про високий рівень фізичного навантаженняна їх останній роботі мали менші обсяги гіпокампу і гірше справлялися з тестами, які пов’язані з пам’яттю. Гіпокамп є частиною мозку, яка має важливе значення для пам’яті і страждає як при нормальному старінні, так і при деменції.

Відео дня

«Ми знаємо, що стрес може прискорити фізичне старіння і є фактором ризику для багатьох хронічних захворювань. Але це перший доказ того, що професійний стрес може прискорити старіння мозку і когнітивних здібностей», — сказала Бурзінська.

Вона додала, що важливо розуміти, як професійні дії впливають на старіння нашого мозку.

«Середньостатистичний американський робітник проводить більше восьми годин на роботі в будній день, і більшість людей працюють і після 40 років. У чистому вигляді професійний вплив переважує час, який ми проводимо в тих активностях, які захищають наш старіючий розум і мозок», — сказала Бурзінська.

У той же час, фізична активність у вільний час була пов’язана з великим обсягом гіпокампу.

«Турбота про людей з когнітивними порушеннями обходиться дуже дорого на економічному, емоційному і соціальному рівнях. Якщо ми зможемо підтримати здоров’я мозку раніше, у працівників середнього віку, це може надати величезний вплив», — сказала Бурзінська.

Раніше НВ писав, що пам’ять, гіпокамп і кількість з'їденої їжі тісно пов’язані між собою. У випадках ретроградної амнезії, коли людина забуває, що відбувається з ним, вона постійно відчуває сильний голод і постійно їсть.

Ситість після прийому їжі залежить не стільки від фізичної кількості калорій, скільки від оцінки калорійності мозком. Так, в одному з досліджень всім учасникам дали напій з однаковою кількістю калорій, але вказали різну калорійність. Гормон голоду грелін впав сильніше у тих, хто випив з склянок з «більшої» калорійністю.

В іншому дослідженні людям показали тарілки з супом, одній групі - 500 мл, другий — 300 мл, а потім поміняли їх місцями. Більш ситими були ті, хто спочатку вважав, що з'їв 500 мл супу (хоч в реальності їм дісталося всього 300 мл).

Деякі автори йдуть ще далі і пов’язують порушення пам’яті і роботи гіпокампу і ожиріння. Мовляв, західна дієта так погіршує функцію гіпокампу, що це призводить до переїдання, а переїдання ще сильніше погіршує функцію гіпокампу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X