П’ять правил, які допоможуть зберегти молодість мозку

2 вересня 2021, 20:50
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Тренування мозку в літньому віці, може відстрочити початок деменції при хворобі Альцгеймера на цілих 5 років (Фото:Pixabay)

Тренування мозку в літньому віці, може відстрочити початок деменції при хворобі Альцгеймера на цілих 5 років (Фото:Pixabay)

Хоча старіння є найбільшим фактором ризику розвитку деменції, багато досліджень показують, що ви можете вжити певних заходів, щоб якщо не запобігти, то хоча б відстрочити цей стан.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб знизити ризик розвитку деменції. Але оскільки деякі причини виникнення цього захворювання знаходяться поза контролем, ви не можете повністю запобігти їм.

Відео дня

Давайте докладніше розглянемо деякі причини деменції і те, що ви можете зробити прямо зараз, щоб знизити свій ризик.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X