Доступно та ефективно. Вчені розповіли про рослини, які можуть лікувати чотири види раку

13 червня, 14:30
Барбарис — джерело алкалоїду берберину, що ефективний у боротьбі з чотирма видами раку. (Фото:pixabay)

Барбарис — джерело алкалоїду берберину, що ефективний у боротьбі з чотирма видами раку. (Фото:pixabay)

Австралійські вчені з’ясували, що алкалоїд берберин здатний зупинити ріст ракових клітин. Він міститься в багатьох рослинах: барбарисі, куркумі, жовтокорні, магонії. (орегонському винограді) та ін.

Нетрадиційна медицина - спірне, але часом ефективне явище. Вчені з усього світу вивчають популярні речовини рослинного та тваринного походження, які використовуються народними цілителями упродовж століть і допомагають їх пацієнтам.

Відео дня

Так сталося і з берберином. Рослини, що містять цей компонент, надзвичайно популярні у китайській народній медицині. Група вчених вирішила дослідити цей феномен і зрозуміти, чим можуть бути корисні барбарис і куркума.

У ході експериментів їм вдалося виявити той самий алкалоїд берберин, який виявився спільним у рослин. Потім було проведено багаторічні випробування, і з'ясувалося, що берберин сприяє покращенню самопочуття у пацієнтів з діабетом 2 типу, оскільки допомагає регулювати рівень глюкози у крові.

Далі більше. Фахівці з'ясували, що берберин у поєднанні з цисплатином ефективно знищує клітини раку яєчників.

Також виявилося, що алкалоїд викликає аутофагію (самовинищення) клітин пухлини раку шлунка. При цьому решта тканин не страждає.

А ще берберин показав ефективність у боротьбі з раком грудей.

Отримавши надихаючі результати для трьох видів раку, вчені вирішили спробувати з'єднання ще для лікування пухлин легень. Ці хвороби вважаються одними з найнебезпечніших за рахунок пізньої діагностики, відсутності методів профілактики, а також через низьку ефективність існуючих методів терапії.

У процесі випробування лікарі констатували зменшення процесів окислення та запалення в уражених раком легенях.

Це вселяє певну надію на те, що в майбутньому у людства з'являться надійні та доступні ліки від раку.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X