Чим це небезпечно? Вісім нетипових причин прискореного серцебиття

27 лютого, 21:00
Коли серцебиття можна вважати прискореним? (Фото:Jair Lázaro/Unsplash)

Коли серцебиття можна вважати прискореним? (Фото:Jair Lázaro/Unsplash)

Всім нам знайоме почуття прискореного серцебиття, чи то пробіжка, чи переляк, а можливо причина у вашій щоденній каві. Але чи знаєте ви, що ще може стати причиною тахікардії і чим вона може обернутися для вас, якщо її ігнорувати?

Попри те, що більшість причин прискорених серцевих скорочень мають звичайні джерела, як-от стрес або висока температура, деякі нерегулярні серцебиття викликані серйозними захворюваннями. Люди, які мають ці захворювання, потребують спостереження та лікування.

Відео дня

Якщо ваше серце прискорюється або якщо ви помічаєте, що серцебиття часто нерегулярне, вам слід звернутися до лікаря.

Коли серцебиття можна вважати прискореним? Попри те що існує багато різних типів прискореного серцебиття, більше ніж 100 ударів на хвилину, можуть вказувати на серцеву аритмію з нерегулярним серцевим ритмом або без нього.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X