Взимку найчастіше трапляються серцеві напади, і це не міф. Шість способів захистити серце в найуразливіший період

13 лютого, 21:00
Холодна погода є найбільш поширеним ризиком для здоров’я з яким ви стикаєтесь взимку (Фото:David Mao/Unsplash)

Холодна погода є найбільш поширеним ризиком для здоров’я з яким ви стикаєтесь взимку (Фото:David Mao/Unsplash)

Турбота про серце вимагає цілорічних зусиль, особливо якщо ви знаєте, про існуючі проблеми. Але чи знаєте ви, що вам, можливо, доведеться бути особливо обережним у зимові місяці?

Холодна погода є найбільш поширеним ризиком для здоров'я, з яким ви стикаєтеся взимку, але люди часто бачать небезпеку з боку переохолодження або обмороження. Однак падіння температури може вплинути на ваше здоров'я, особливо на серце, несподіваним для вас чином.

Відео дня

Як холод збільшує ризик серцевого нападу?

Холодна погода може викликати збільшення випадків проблемних ситуацій із серцево-судинною системою, оскільки взимку вашому серцю, можливо, доведеться працювати більше, щоб перекачувати кров.

З падінням температури у фізіології тіла відбуваються зміни, спрямовані на збереження тепла. Низька температура має тенденцію активувати симпатичну нервову систему і водночас збільшує секрецію катехоламінів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X