Це працює! Жіноче лібідо росте, якщо партнер миє посуд — дослідження

22 серпня, 17:43
Дослідники пояснюють це тим, що такі стосунки здаються жінкам справедливішими (Фото:IgorVetushko / depositphotos)

Дослідники пояснюють це тим, що такі стосунки здаються жінкам справедливішими (Фото:IgorVetushko / depositphotos)

Дослідження австралійських учених показало, що жінки щасливі у стосунках і відчувають більше сексуальне бажання, якщо їхній партнер допомагає їм у справах по дому.

Дослідження показують, що жінки виконують більше роботи вдома, ніж їхні партнери-чоловіки. Тому вчені з Технологічного університету Суінберна вирішили з’ясувати, як це відбивається на їхньому сексуальному житті та загальному рівні задоволеності стосунками.

Відео дня

Результати дослідження опубліковані в журналі Journal of Sex Research.

Для своєї роботи вчені опитали 299 жительок Австралії віком від 18 до 39 років і розділили їхні стосунки з чоловіками на три групи:

  • стосунки, у яких робота по дому поділяється між партнерами рівномірно;
  • стосунки, у яких жінки відчувають, що роблять більше роботи по дому;
  • стосунки, у яких жінкам здається, що їхній партнер-чоловік робить більший внесок у роботу по дому.

Представниць третьої групи дослідження практично не виявило — їх було «замало, щоб робити якісь істотні висновки».

Водночас, вчені з’ясували, що жінки справді більше задоволені своїми стосунками та відчувають великий сексуальний потяг до партнера, який поділяє з ними домашні обов’язки порівну.

Дослідники пояснюють це тим, що у такий спосіб чоловіки знімають із жінок частину навантаження, завдяки чому в них з’являється більше часу та сексуального бажання. Крім того, такі стосунки здаються жінкам більш справедливими.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X