Вбивця 21 століття. Що таке ультраперероблені харчові продукти і чому вони такі небезпечні?

14 вересня, 21:00
Ультраперероблена їжа може суттєво полегшити нам життя у зв’язку із зручністю зберігання (Фото:aliet kitchen/Unsplash)

Ультраперероблена їжа може суттєво полегшити нам життя у зв’язку із зручністю зберігання (Фото:aliet kitchen/Unsplash)

У наш час більшість людей у світі отримують більш ніж половину своїх щоденних калорій з ультраперероблених продуктів, але що це таке і чи дійсно вони такі шкідливі для вашого здоров’я?

Попри всі мінуси, ультраперероблена їжа може суттєво полегшити нам життя у зв’язку із зручністю зберігання, але наслідки від її вживання виявилися не такими позитивними.

Відео дня

Те, що ультраперероблена їжа є величезною частиною нашого раціону викликає занепокоєння, враховуючи, що ці продукти пов’язані з рядом різних захворювань, включаючи підвищений ризик ожиріння та різних хронічних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання та деменція.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X