П’ять продуктів, які можуть запобігти одному з найнебезпечніших видів раку. Вам сподобається така дієта

15 грудня 2022, 06:30
Продукти, які протистоять раку кишечника (Фото:a_taiga/Depositphotos)

Продукти, які протистоять раку кишечника (Фото:a_taiga/Depositphotos)

Американський експерт назвала принципи дієти, яка знижує шанси розвитку раку прямої кишки.

За словами Емі Розенфельд, дієтолога з лікарні Північного Уестчестеру (штат Нью-Йорк), коли мова заходить про запобігання раку товстої кишки, немає нічого важливішого, ніж правильне харчування.

Відео дня

Безумовно, причинами раку кишечника можуть бути не тільки неправильне харчування, але і генетична схильність, погана екологія, сидячий спосіб життя тощо.

Але на думку дієтолога, дотримуючись правильної дієти, ви в будь-якому разі зводите ризики до мінімуму. Краще знати, що ви зробили все, що можливо, ніж нічого не робити і розраховувати лише на удачу.

Ось п’ять продуктів, які, вам необхідно включати в свій раціон, щоб максимально знизити ризик виникнення раку кишечника.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X