У вас є шанс. У США схвалили довгоочікуваний спрей проти мігрені

23 березня, 05:13
Головний біль (Фото:freepik.com)

Головний біль (Фото:freepik.com)

Якщо ви з тих, хто страждає від головного болю для вас є хороша новина, Pfizer розробила нові ефективні ліки у вигляді спрею від мігрені, які вже схвалили у США.

Zavzpret належить до нового класу ліків від мігрені. Це перша інтраназальна форма інгібітора CGRP, схвалена FDA для лікування мігрені, і очікується, що ліки будуть доступні для пацієнтів, у липні.

Відео дня

Новий препарат є так званим інгібітором CGRP. Його дія проста, він націлюються на CGRP — пептиди, які пов’язані з геном кальцитоніну (невеликі білки в нервовій системі), саме вони вважаються винуватцями мігрені. Люди, які страждають від цього стану зазвичай мають підвищені рівні CGRP у плазмі, слині та слізній рідині.

«Пептид, пов’язаний з геном кальцитоніну (CGRP), циркулює в усіх, але, здається, він більш активний у пацієнтів, які мають головні болі», — сказала Кетлін Муллін, доктор медичних наук, заступник медичного директора Інституту клінічних досліджень Нової Англії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Редактор: Олена Басараб
Показати ще новини
Радіо NV
X