Ви можете навіть не підозрювати. Сім ознак хвороби печінки

4 жовтня, 07:30
Без лікування ушкодження печінки може призвести до цирозу (Фото:Jonathan Borba/Unsplash)

Без лікування ушкодження печінки може призвести до цирозу (Фото:Jonathan Borba/Unsplash)

Ваша печінка робить багато важкої роботи, щоб зберегти здоров’я, і будь-яке пошкодження життєво важливого органу вплине на ваше загальне самопочуття.

Високе споживання алкоголю або токсинів, дієта з високим вмістом жирів та деякі вірусні інфекції, такі як гепатит, можуть спричинити пошкодження печінки. Без лікування ушкодження печінки може призвести до цирозу, стану, у якому печінка неспроможна функціонувати належним чином.

Відео дня

Якщо ви підозрюєте, що у вас може бути пошкодження печінки, важливо звернутися за медичною допомогою якнайшвидше. Ось п'ять ознак того, що потрібно знати про здоров'я печінки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X