Колективна безпека? Канадська провінція запроваджує штрафи за відсутність вакцинації

12 січня, 09:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Квебек посилює правила вакцинації (Фото:REUTERS/Christinne Muschi)

Квебек посилює правила вакцинації (Фото:REUTERS/Christinne Muschi)

Прем'єр франкомовної канадської провінції Квебек оголосив, що повнолітніх жителів, які відмовляються від вакцинації проти COVID-19, буде оштрафовано.

Прем'єр-міністр Франсуа Лего сказав, що відмова від вакцинації призводить до наслідків для системи охорони здоров’я і «не всі жителі Квебеку повинні за це платити».

Відео дня

Він сказав, що збір застосовуватиметься лише до людей, які не мають права на медичні пільги. Таким чином, канадська влада нехай і на регіональному рівні вперше оголосила про фінансовий штраф для людей, які відмовляються від вакцинації проти COVID-19.

Лего сказав, що суму штрафу ще не визначено, але вона буде «значною». Докладніша інформація має бути опублікована пізніше. Він сказав, що близько 10% дорослих у Квебеку не щеплені, але вони становлять близько 50% пацієнтів у палатах інтенсивної терапії.

«Тим, хто відмовиться отримати свої перші дози протягом найближчих тижнів, доведеться заплатити новий внесок на охорону здоров’я», — сказав Лего.

«Більшість вимагає, щоб були наслідки… Це питання справедливості щодо 90% населення, яке пішло на деякі жертви. Ми у боргу перед ними», — додав чиновник.

Читайте також: Тисячі мешканців Німеччини вийшли на протести проти COVID-обмежень

Квебек раніше оголосив комендантську годину з 22:00 до 5:00. Чиновники сказали, що скасують її, тільки-но ситуація стане кращою.

Квебек повідомив про ще 62 смертельні випадки, пов’язані з новим коронавірусом, внаслідок чого загальна кількість людей, що померли від COVID-19 у провінції, досягла 12 028 людей, це рекорд серед канадських провінцій.

Раніше НВ писав, що влада Греції 30 листопада 2021 року заявила, що в країні зробить вакцинацію коронавірусу обов’язковою для людей віком від 60 років.

Влада заявила, що накладе штраф у розмірі 100 євро (114 доларів США) на кожну людину віком від 60 років, яку не було вакциновано.

Цей захід буде застосовуватися щомісяця з 16 січня і надалі.

Влада Австрії також підготувала законопроєкт, яким пропонують запровадити штрафи за відмову від обов’язкової вакцинації від коронавірусу.

Читайте також: У Канаді рекомендують особам віком від 50 років зробити третє COVID-щеплення

Читайте також: Хибна тривога? Гібридного вірусу Дельтакрон, швидше за все, не існує - вчені

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X