Last Of Us у реальному житті. В Індії зафіксували перше в історії зараження людини грибом-вбивцею

31 березня, 15:55
Chondrostereum purpureum викликає у рослин «хворобу сріблястого листя» (Фото:Wikipedia)

Chondrostereum purpureum викликає у рослин «хворобу сріблястого листя» (Фото:Wikipedia)

В Індії зареєстрували перший в історії випадок зараження людини грибком Chondrostereum purpureum. Досі його жертвами були виключно рослини.

Зазвичай Chondrostereum purpureum викликає хворобу сріблястого листя, через яку гинули рослини. Проте тепер цей грибок став небезпечним і для людей, пише Sky News.

Видання повідомляє, що індійські медики зафіксували перший випадок зараження людини цим грибком. Хворобу виявили у 61-річного чоловіка, який працював рослинним мікологом, що охоплювало також роботу з різними рослинними грибами.

Відео дня

Симптоми захворювання були схожі на грип — кашель, втома, труднощі з ковтанням і хриплий голос.

Під час сканування медики виявили абсцес на шиї чоловіка. Вони відсмоктали гній, проте довго не могли встановити причину його виникнення.

У новому дослідженні науковці стверджують, що абсцес виник через Chondrostereum purpureum. Фахівці висловлюють занепокоєння, оскільки глобальне потепління може призвести до того, що деякі види грибків можуть стати більш стійкими до температури, що дозволить їм виживати в організмі людей.

Однак вчені підтверджують, що панікувати ще рано, а чоловік може мати «якийсь генетичний імунодефіцит, про який ми не знаємо».

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X