В Ізраїлі винайшли пристрій, який буквально здуває віруси зі свого власника

28 листопада 2022, 14:41
Гаджет кріпиться на козирок бейсболки та захищає свого власника від вірусів (Фото:Wisdom Wearables)

Гаджет кріпиться на козирок бейсболки та захищає свого власника від вірусів (Фото:Wisdom Wearables)

Невеликий аксесуар може кріпитися на козирок бейсболки та випускати потік повітря зі швидкістю 30 км на годину.

Компанія Wisdome Wearables провела дослідження, в ході якого з’ясувалося, що пристрій блокує до 62% вірусів, які надходять ззовні, і до 99%, які викидаються у повітря самим носієм гаджета.

Відео дня

Тестування проводилося з використанням часток різного розміру, які імітували рух вірусних крапель і аерозолів, які можуть переносити коронавірус чи інші віруси.

«Ми спробували підрахувати, скільки крапель все ще досягло обличчя, і виявили, що „повітряна завіса“ забезпечує високий ступінь захисту, який можна порівняти із захистом від масок», — заявив Моше Шохам, професор Ізраїльського технологічного інституту Техніон і керівник дослідження, виданню The Times of Israel.

Заснована Шохамом компанія Wisdome Wearables незабаром розпочне виробництво пристроїв, і очікується, що вони надійдуть у продаж протягом кількох місяців.

«Це гарне рішення, враховуючи, що звичайні маски дуже незручні для багатьох, особливо для людей похилого віку, і дуже незручні для людей таких професій, як викладачі та терапевти, які хочуть, щоб їхні обличчя були видні».

Шохам розробив маску разом із професорами Девідом Грінблаттом, Девідом Кейсаром та Ананом Гарзозі. Грінблатт заявив, що ця технологія має довгострокову актуальність, оскільки маски матимуть попит і після пандемії COVID-19.


Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X