Послати «Альцгеймера». П’ять мобільних додатків для тренування мозку

10 серпня 2019, 18:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НВ зібрало найоригінальніші мобільні квести, які напружать ваш мозок і натренують пам’ять.

2010-і нам запам'ятаються масовим зниженням концентрації і втратою уваги. У соцмережах з'являється стільки контенту, що зосередитися на чомусь важливому стає дедалі складніше.

Відео дня

Ми знайшли кілька додатків для тренування пам'яті, концентрації та уваги. Виберіть для себе найкращий і змусьте свої мізки працювати ефективніше.

Lumosity

У цьому додатку зібрано 25 ігор для щоденного розвитку розумових здібностей, логіки і когнітивних умінь. У нього приємний дизайн, зрозумілий інтуїтивний інтерфейс, а головоломки створює команда з 40 дослідників.

Аудиторія програми 70 мільйонів користувачів.

Версія для Android і iOS

CogniFit

Розважальний додаток, розроблений разом з неврологами, для тренування пам'яті та концентрації. У нього можна грати разом з друзями. Також в ньому є ігри для розвитку дітей.

Версія для Android і iOS

Elevate

У цьому додатку зібрано 40 ігор на розвиток уваги, логіки і математичних навичок.

Кожен день Elevate пропонує нові ігри, щоб тримати свої розумові здібності в тонусі. Кожен раз коли завдання даються вам занадто легко або дуже складно, додаток підвищує або знижує рівень складності відповідно. Щоб не було нудно.

Версія для Android і iOS

MentalUP - Brain Games

У MentalUP зібрано найбільшу кількість навчальних ігор для дітей.

Завдання для концентрації, посидючості, уваги, пам'яті, логіки і комунікативних здібностей.

Версія для Android і iOS

Peak - Brain Games

Тут 45 ігор для дорослих, які допоможуть натренувати пам'ять, увагу, математичні здібності, вміння вирішувати проблеми, поліпшать швидкість реакції, комунікативні здібності, координацію, креативність і контроль емоцій.

10 хвилин на день для мозкового воркаута. Перед початком тренування Peak запитає у вас, які навички ви хочете поліпшити, після цього він складе програму з ігор.

Версія для Android і iOS

Google Play
Фото: Google Play

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X