Популярні сексуальні фантазії. Яке порно дивляться українці та що в ньому приваблює людей — аналізує психолог

30 жовтня 2021, 21:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Яке порно дивляться українці - аналізує психолог (Фото:Dainis Graveris/unsplash)

Яке порно дивляться українці - аналізує психолог (Фото:Dainis Graveris/unsplash)

У новому випуску подкасту про кохання, стосунки та секс Інтим пропонувати ведуча Ярослава Кравченко та психолог Роман Мельниченко з’ясовують, навіщо люди дивляться порно і яким саме відео для дорослих надають перевагу.

Значна частина пошукового трафіку в Інтернеті - це порно. І доки моралісти обговорюють це, секс залишається однією з базових потреб людства. Серед 500 найпопулярніших сайтів у світі десятки з них надають порноконтент. Наприклад, один із сайтів щомісяця відвідують близько 4,4 мільярда разів, а це втричі більше, ніж сайт новин CNN. 20% користувачів — це жінки. У середньому відвідувачі проводять на порносайтах 15−20 хвилин.

Відео дня

Навіщо люди дивляться порно? Що вони там шукають? І які сексуальні фантазії найпопулярніші серед українців? — слухайте у програмі Інтим пропонувати.

Інтим пропонувати — подкаст про секс та стосунки, в якому невтомна експериментаторка Ярослава Кравченко та психолог Роман Мельниченко розбирають проблеми, які можуть виникнути у стосунках двох людей, та відповідають на запитання слухачів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X