Розшукується пристрасть. Як повернути «вогник» у стосунки? Відповідає психолог

1 березня 2021, 21:00

Йому 27, їй 25. Молода пара, обоє успішні, хочуть одне одного, у них пік закоханості. Зустрічались рік, а потом дівчина завагітніла.

Вони не планували цієї дитини, але вирішили залишити, отже треба одружуватись, жити разом. Їхні стосунки могли б ще розвиватися, але закоханість обірвалася: побут, дитина, притирання одне до одного. Вони опинилися в кризовій ситуації, яка тут може бути пристрасть?

Відео дня

Що таке пристрасть і чому вона важлива? Чому пристрасть зникає у стосунках? Коли пристрасть дається легко? Чому секс буває і пристрасний, і рутинний? Як зрозуміти, що потрібно повертати пристрасть і рятувати стосунки?

Як навчитись керувати пристрастю, розповідають Ярослава Кравченко та психолог, експерт зі стосунків Роман Мельниченко в подкасті НВ про кохання, стосунки і секс Інтим пропонувати.

Підписуйтесь на наші подкасти на платформі Подкасти НВ, Soundcloud, Apple Podcasts, Google Podcasts і MEGOGO

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X