Усі жінки бісексуальні? Вчені зробили приголомшливе відкриття про сексуальну орієнтацію, яке можна пояснити за допомогою еволюції

4 лютого, 07:22
Гендерні відмінності важливо враховувати у дослідженнях сексуальності (Фото:Norbu GYACHUNG/Unsplash)

Гендерні відмінності важливо враховувати у дослідженнях сексуальності (Фото:Norbu GYACHUNG/Unsplash)

Існує безліч стереотипів про жінок і наука не є винятком пов’язано це з дефіцитом фактів. Наука також мало знає про жіночу сексуальність і досі це вважається не зовсім етичною темою.

Часто сексуальний досвід чоловіків брався за норму у наукових дослідженнях, вчені історично виключали жінок зі своїх досліджень.

Дослідники та теоретики, які намагаються узагальнити сексуальність та сексуальну орієнтацію як чоловіків, так і жінок одночасно, часто приймають чоловічий досвід за норму та ігнорують унікальні аспекти життя жінок. У той же час багато хто посилається на регулярні сплески рівнів гормонів прогестерону і естрогену у жінок, які можуть спотворювати дані.

Відео дня

Деякі поточні розробки в галузі досліджень сексуальності пропонують значні перспективи розвитку цієї області.

Гендерні відмінності важливо враховувати, оскільки дослідження вже показують суттєві відмінності у гендері. Програми жіночих досліджень вплинули на уявлення про гендер та сексуальність, які можуть вас здивувати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X