Працює для всіх. Вчені виявили спосіб посилити статевий потяг

7 лютого, 15:53
Гормон кісспептин допомагає посилити лібідо (Фото:unsplash)

Гормон кісспептин допомагає посилити лібідо (Фото:unsplash)

Група дослідників з Імперського коледжу Лондона виділила гормон, який отримав назву кісспептин. Як з’ясувалося, він ефективно підвищує лібідо у представників обох статей.

Дослідження цього гормону ведуться давно. Попередні експерименти показали, що він може стимулювати жіночі яєчники до виробництва яйцеклітин, а також покращувати настрій у здорових чоловіків.

Відео дня

Тепер вчені вирішили перевірити його на людях із зниженим статевим потягом. Вони провели два дослідження, під час яких вводили гормон чоловікам та жінкам. Потім учасників підключали до МРТ-апарату та відстежували активність їхнього мозку у звичайному стані під час перегляду еротичних відео.

З’ясувалося, що кісспептин успішно стимулює потрібні зони мозку. Усі учасники відчували збудження, що підтвердили результати сканування.

Учасники чоловічої статі також поінформували про появу ерекції під час перегляду роликів. При цьому її якість, за даними дослідників, покращилася на 56%.

Автори дослідження надзвичайно наснажені цим фактом, оскільки атмосфера лікарняної палати з томографом, що джижчить, не сприяє романтиці. Вони вважають, що в спокійній обстановці результати можуть бути ще кращими.

Також вчені відзначають, що найкращу динаміку після прийому кісспептину показали учасники із найгіршим лібідо.


Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X