Вчені визначили, скільки повинен тривати ідеальний секс

11 березня 2020, 23:14

У ході нового дослідження вчені визначили, скільки повинен тривати ідеальний секс.

Вчені з Університету штату Пенсільванія виявили, що всупереч поширеній думці про те, що «чим довше — тим краще», тривалий статевий акт насправді викликає розчарування.

Відео дня

Дослідники проаналізували дані психологів, лікарів, соціальних працівників та сімейних консультантів, а також опитування тисяч чоловіків і жінок протягом десятків років, щоб визначити оптимальну тривалість сексу.

В результаті, вчені дійшли висновку, що ідеальний секс повинен має не більше 13 хвилин. Зокрема, згідно з даними авторів дослідження, занадто короткий секс триває 1−2 хвилини, до категорії нормальна тривалість статевого акту зарахували 3−7 хвилин, бажаний і оптимальний секс триває 7−13 хвилин, і занадто тривалий секс — від 10 хвилин до півгодини.

«На жаль, сьогодні посилилися стереотипи про сексуальну активність. Багато чоловіків і жінки, схоже, помилково вважають, що сексуальна задоволеність залежить від розміру чоловічоого статевого органу, сильної ерекції і тривалості статевого акту, який триває всю ніч. Однак, як показує статистика і реальні дані, ситуація прямо протилежна — тривалий півгодинний статевий акт, скоріше, приносить менше задоволення і більше розчарування», — кажуть автори дослідження.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X