Складніше, ніж ми думали. Математики вивели формулу чоловічого оргазму

10 квітня, 06:45
Математики вирішили привернути увагу громадськості до статевої дисфункції оригінальним чином (Фото:Elnur_/Depositphotos)

Математики вирішили привернути увагу громадськості до статевої дисфункції оригінальним чином (Фото:Elnur_/Depositphotos)

Вивчивши десятиліття даних як про фізіологічне, так і про психологічне збудження, дослідники кажуть, що знайшли ідеальні умови, необхідні для досягнення оргазму.

«Наші результати охоплюють фізіологічні та психологічні аспекти, необхідні для досягнення оргазму. Вони підкріплюють та математично підтверджують існуючі дослідження психології сексу».

Відео дня

Сама по собі формула виглядає не дуже простою, проте математики стверджують, що з її допомогою можна описати всі умови для отримання оргазму. Наприклад, у ній зашифрована залежність від ступеня збудження, обернено пропорційна ймовірності досягти оргазму.

У системі рівнянь існує чотири змінні, що описують стан до, під час та після статевого акту: збудження, плато, оргазм та закінчення.

Blyussa & Kyrychko
Фото: Blyussa & Kyrychko

Не цілком зрозуміло, чи формула має прикладне застосування, але дослідники і не ставили перед собою подібні завдання. Вони прагнули уваги до теми чоловічого оргазму.

"Наші результати проливають світло на соціально табуйовану тему, яка, на нашу думку, може мати корисне застосування для клінічного лікування сексуальної дисфункції", - пояснила математик та співавтор дослідження Юлія Киричко з Університету Сассекса.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X