Що станеться з вашим тілом, якщо припинити займатися сексом. Сім неприємних наслідків

6 грудня 2022, 20:55
Довгострокові періоди без інтимного життя можуть привести людей до депресії (Фото:Alexander Krivitskiy/Unsplash)

Довгострокові періоди без інтимного життя можуть привести людей до депресії (Фото:Alexander Krivitskiy/Unsplash)

Люди можуть довгі періоди не займатися сексом з різних причин, зайнятість, самотність або просто відсутність бажання. Однак якщо ця перерва триватиме досить довго, вона може вплинути на ваше тіло та деякі аспекти вашого життя.

Але важливо пам'ятати, що все індивідуально, кожна людина має різні бажання та потреби і секс не є обов'язковою умовою гарного здоров'я, попри те, що вона може допомогти вам почуватися добре на кількох рівнях.

Відео дня

Згідно з недавніми дослідженнями, регулярний секс може значно покращити ваше самопочуття. І здебільшого, це тому, що секс нічим не відрізняється від будь-якої іншої фізичної активності, і переваги, які він дає, можуть зрештою збільшити тривалість вашого життя. Але якщо секс пропонує стільки добробуту, чи є наслідки утримання?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X