Задоволені сексуальним життям українці значно частіше за інших почуваються щасливими — інфографіка

15 листопада 2021, 16:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
63% серед сексуально задоволених українців вважають себе щасливими людьми (Фото:Andrea Piacquadio/Pexels)

63% серед сексуально задоволених українців вважають себе щасливими людьми (Фото:Andrea Piacquadio/Pexels)

Сексуальна задоволеність пов’язана з переживанням щастя, наголошується у висновках опитування дослідницькою компанією Gradus Research, що знаходиться у розпорядженні редакції Радіо НВ.

Згідно з дослідженням, відсоток щасливих людей серед сексуально задоволених респондентів значно вищий — 63% порівняно з 54% серед усієї вибірки та з 40% серед сексуально незадоволених.

Відео дня

Збір інформації здійснювався шляхом самозаповнення анкет у мобільному додатку. Цільова група дослідження — чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років, які проживають у містах із населенням 50 тисяч осіб та більше. Кількість результативних інтерв'ю – 1099. Період опитування – 29 жовтня 2021 року, 19:00 – 21:30.

Висновки дослідження ґрунтуються на суб'єктивних відповідях респондентів і можуть дещо не співпадати із реальною картиною.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X