Досліджуючи інтим. Результати найбільш актуального опитування про сексуальну поведінку та погляди українців

19 грудня 2021, 06:10
Що українці говорять про свій секс — опитування (Фото:We-Vibe Toys/unsplash)

Що українці говорять про свій секс — опитування (Фото:We-Vibe Toys/unsplash)

В Україні дослідження сексуальних поглядів майже не проводяться. Проте, за ініціативи програми Інтим пропонувати, завдяки Радіо НВ і компанії Gradus Research, які провели опитування методом анкетування, дослідили особливості сексуального життя саме в Україні. В опитуванні взяли участь чоловіки та жінки від 18 до 60 років. Загалом було 1099 учасників дослідження. Опитування проводили в жовтні цього року. Ведучі програми Інтим пропонувати Ярослава Кравченко та Роман Мельниченко розповідають головні висновки та результати дослідження.

Відео дня

Загальні висновки:

  • 78% опитаних вважають, що секс — важлива частина життя
  • 45% респондентів втратили цноту після 18 років. При цьому, чим старше люди, тим пізніше вони почали займатися сексом.
  • 64% опитаних українців задоволені своїм статевим життям.

Проте, Роман Мельниченко вважає, що в питанні про задоволення від сексу більшість респондентів видали бажане за дійсне, адже часто секс влаштовує закоханих в перший період стосунків. Чим довше пара разом, тим менша якість сексуального життя. Також, дослідження показує, що більше задоволення від сексу отримують ті, хто може спокійно поговорити зі своїм партнером про інтимне життя.

Як часто українці займаються сексом та чому починають зраджувати, який секс подобається більше та які фантазії найбільш розповсюджені серед українців — слухайте в програмі Інтим пропонувати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X