Будь вище цього. Як і навіщо полюбити позу наїзниці

14 січня 2020, 20:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Woman on top — одна з улюблених поз чоловіків, а ось представниці прекрасної статі часто уникають її. Як вважають експерти, абсолютно даремно.

Поза наїзниці дозволяє не тільки урізноманітнити сексуальне життя, але навіть вивести її на новий рівень. Вона допомагає отримати задоволення навіть тим жінкам, які рідко відчувають оргазм. А все через те, що перебуваючи зверху ви отримуєте повний контроль над процесом.

Відео дня

Здавалося б, чого ще треба для щастя. Та чому ж деякі представниці прекрасної статі не поспішають брати ініціативу в свої руки? Топові західні фахівці з жіночої сексуальності (Так-так, є і такі!) Розповіли журналістам Cosmo про основні причини цієї нелюбові, а також підготували кілька порад, які допоможуть подолати її.

Невпевненість у власній привабливості

«Якщо чоловік займається сексом з вами, значить, ви йому подобаєтеся і з імовірністю 99% він відмінно проводить час»

Сексолог Лінн Вольфбрандт в своїй практиці зазначила, що багато жінок вважають позу наїзниці прерогативою власниць ідеальної фігури. Вона радить жінкам відкинути свої страхи: «Якщо чоловік займається сексом із вами, значить, ви йому подобаєтеся і з імовірністю 99% він відмінно проводить час».

Нерозуміння механіки процесу

Багато жінок просто губляться і не знають, як рухатися в позиції зверху. Що ж, і з цією проблемою можна легко впоратися. Банальна, але дієва порада: прислухайтеся до своїх відчуттів. Антонія Холл, фахівець із сексуальних і сімейних відносинам, рекомендує жінкам розміститися на партнері і, зігнувши коліна, потроху опускатися і підніматися. Також можна здійснювати зворотно-поступальні рухи, головне, підібрати кут, в якому клітор буде задіяний максимально. Якщо в процесі вам знадобиться опора, покладіть руки партнеру на груди, перенісши таким чином вага тіла. Також це допоможе зняти навантаження зі стегон, тобто, ви втомитеся не так швидко.

Фізіологічні особливості

Будова органів малого таза може бути дуже і дуже різною. Тому ключовими моментами для досягнення оргазму можна назвати правильно підібраний кут проникнення, а також швидкість і інтенсивність руху. І тут тим більше варто спробувати позу наїзниці, оскільки в ній ви отримуєте повну свободу дій. Лайла Мартін, експерт із сексу та автор книги з багатообіцяючою назвою «Дика жінка в спальні» відзначає також психологічну сторону питання і радить цю позу жінкам, які не відчувають задоволення через низьку самооцінку.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X