Розподіл праці. Вперше в світі одностатева пара по черзі виносила дитину

4 грудня 2019, 13:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Британська лесбійська пара стали першими батьками, які виносили дитини в двох своїх матках.

Лікування, пропоноване Лондонською жіночою клінікою, передбачає, що один з партнерів партнер вносить і виношує яйцеклітину, а інший — плід.

У той час як понад 100 дітей вже народилися у Великобританії в лесбійських парах з допомогою штучного запліднення, ця процедура вперше пройшла за участю обох батьків.

Відео дня

Жасмин і Донна Френсіс-Смити стали першою в світі парою, яка скористалася цією послугою. Вони одружилися в квітні минулого року після зустрічі в 2014 році через сервіс онлайн-знайомств після того, як Донна повернулася з військової служби на Кіпрі. Вони по черзі виношували ембріон свого первістка Отіса.

«Ви отримуєте багато одностатевих пар, де одна людина робить все це, одна людина вагітніє і народжує, тоді як зараз ми обидві залучені в процес. Це безперечно зблизило нас емоційно. У будь-якому випадку, ми — близька пара, але у нас обох також є особливий зв’язок з нашим сином Отисом», — розповіла 30-річна Донна Френсіс-Сміт.

Пара каже, що процедура змушувала їх відчувати себе «рівними у всьому процесі».

Пара використовувала яйцеклітину Донни і донорську сперму. Спочатку запліднену яйцеклітину на 18 годин помістили в матку Донни, після чого пересадили її в тіло Жасмин, яка в кінцевому підсумку виношувала і народжувала хлопчика.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X