Приємне з корисним. П’ять способів спалити максимум калорій під час сексу

6 лютого, 21:00
Секс із коханою людиною особливо ефективний для циркуляції крові та викиду ендорфінів (Фото:We-Vibe Toys/Unsplash)

Секс із коханою людиною особливо ефективний для циркуляції крові та викиду ендорфінів (Фото:We-Vibe Toys/Unsplash)

Чи думали ви, що іноді секс може нагадувати тренування, але скільки калорій ви насправді спалюєте під час цього процесу? Наука має відповідь на це питання.

Можливо, ви трохи розчаруєтеся, коли дізнаєтеся, що інтимна близькість з вашим партнером не спалює стільки калорій, як вам би того хотілося.

Вчені дійшли висновку, що секс прирівнюється до легких чи помірних фізичних вправ. З того часу ще кілька досліджень змогли визначити середню кількість калорій, спалених під час сексу, і це менше, ніж при пробіжці чи відвідуванні тренажерного залу.

Відео дня

Звичайно, все залежить від інтенсивності вашого сексу, зокрема від того, наскільки ви активні і як довго він у вас триватиме.

Якщо ви хочете дізнатися скільки жиру ви спалюєте під час сексу і як це максимізувати — ця стаття для вас.

Хорошою новиною є те, що секс пропонує безліч переваг для здоров'я, крім втрати калорій.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X