П’ять способів покращити своє сексуальне життя, які підтверджені наукою

25 жовтня, 21:03
На додаток до дії біохімічних процесів, ваш досвід та настрій допомагають формувати вашу сексуальність (Фото:Womanizer Toys/Unsplash)

На додаток до дії біохімічних процесів, ваш досвід та настрій допомагають формувати вашу сексуальність (Фото:Womanizer Toys/Unsplash)

Для багатьох пар, які перебувають у довгострокових відносинах, підтримувати постійне сексуальне життя може бути дуже важко, а в деяких це може викликати навіть стрес.

Секс це просто ще одна гормональна функція організму, призначена для збереження виду. Але це дуже тонкий погляд на весь калейдоскоп емоцій для людини.

На додаток до дії біохімічних процесів, ваш досвід та настрій допомагають формувати вашу сексуальність.

Відео дня

Привести в норму сексуальні проблеми зараз зовсім не складно. Існує безліч ліків професійних сексопатологів, які завжди поруч, якщо вони вам потрібні. Але ви можете вирішити незначні сексуальні проблеми, внісши деякі корективи у свій стиль занять коханням. Ось деякі речі, які ви можете спробувати зробити самостійно.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X