Молодь рідше займається сексом — дослідники дізналися, чому

31 березня 2021, 13:20

Незважаючи на велику кількість застосунків для знайомств, сучасна молодь, здається, навпаки менше зацікавлена в сексі, ніж попередні покоління. Чому так?

У період з 2007 по 2017 рік кількість американців у віці 18-23 років, що мали випадковий секс, зменшилася. Серед чоловіків кількість сексу впала з 38% до 24%, серед жінок показник зменшився з 31% до 22%, пише WebMD.

Відео дня

Лей Лей, доцентка кафедри соціології в Університеті Рутгерса в Нью-Брансвіку, штат Нью-Джерсі та її колега Скотт Саут з Університету Олбані вирішили з'ясувати, чому цифри впали так сильно, незважаючи на те, що випадковий секс навпаки мав би стати ще доступнішими завдяки інтернету.

Дослідники відзначають, що практично єдиним поясненням зменшення кількості сексу серед жінок стала відмова від алкоголю. За словами Лей, саме алкоголь може підвищити ймовірність сексуальних контактів, тому логічно, що скорочення вживання алкоголю стало фактором зменшення кількості випадкових статевих контактів.

У чоловіків причин трохи більше — до відмови від спиртних напоїв додаються ще відеоігри. 25% чоловіків менше займаються сексом просто тому, що їм більше подобається проводити час за комп'ютером або консоллю. Третім важливим фактором став пізній переїзд від батьків — приблизно 10% чоловіків менше займаються сексом просто тому, що не живуть самостійно.

Доцент кафедри здоров'я населення Медичної школи Гроссмана Нью-Йоркського університету Джозеф Паламар погоджується з висновками колег і додає ще один важливий фактор — на сучасну молодь в цілому менше тиску з приводу необхідності пошуку другої половинки і одруження: "Зараз соціально прийнятно бути самотнім, сидіти вдома і займатися своєю справою ", — пояснює він.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X