А побалакати? Дослідники визначили головну умову гарного сексу

26 вересня 2019, 22:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вчені проаналізували дані 12 145 осіб, щоб показати, що чим розкутіше партнери говорять про секс, тим краще їх інтимні стосунки.

Зв’язок між обговореннями і якістю сексу більш виражений для жінок, йдеться в статті на сайті PsyPost.

«Один з напрямків мого дослідження присвячений сексуальним контактам пар і його переваг для романтичних відносин. Аналізуючи літературу, я усвідомив, що сексуальне спілкування часто обговорюється в статтях, присвячених сексуальному функціонуванню, але не було огляду того, наскільки сильно сексуальне спілкування пов’язане з сексуальною функцією» , — сказав автор дослідження Аллен Б. Меллорі з університету Техасу в Остіні.

Відео дня

Психолог провів метааналіз 48 попередніх досліджень, які включали вимірювання сексуального спілкування пар і різні аспекти сексуального функціонування, такі як бажання, збудження, ерекція, оргазм і біль. Всього в дослідженнях взяли участь 12 145 осіб.

«Розмова з партнером про сексуальні проблеми, схоже, пов’язана з поліпшенням сексуальної функції. Ці відносини найбільш відповідали функції оргазму і загальної сексуальної функції - і однозначно пов’язані з сексуальним бажанням жінки. Тобто, як для чоловіків, так і для жінок розмови про секс зі своїми партнерами були пов’язані з поліпшенням оргазму і поліпшенням загального сексуального благополуччя. зокрема, для жінок сексуальне спілкування з партнером було пов’язано з підвищеним сексуальним бажанням», — сказав Меллорі PsyPost.

Зв’язок між спілкуванням і сексуальним функціонуванням також була сильнішою в дослідженнях, де учасники були одружені.

Але дослідження — як і всі дослідження — включає в себе деякі обмеження.

«Перше застереження полягає в тому, що багато з цих ефектів були невеликими. Це говорить про те, що, хоча сексуальне спілкування важливо для деяких областей сексуальної функції, воно є частиною більш широкої комбінації чинників, що сприяють сексуальному здоров’ю», — пояснив Меллорі.

Крім того, ці відносини є кореляціями, тому причини такого зв’язку незрозумілі. Хоча сексуальне спілкування може «викликати» велику сексуальну функцію, також можливо, що люди, які більш сексуально функціональні, краще спілкуються зі своїм партнером.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X