64% українок хоча б раз у житті імітували оргазм — опитування

15 листопада 2021, 15:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Жінки рідше в порівнянні з чоловіками досягають оргазму під час сексу (Фото:alleksana/Pexels)

Жінки рідше в порівнянні з чоловіками досягають оргазму під час сексу (Фото:alleksana/Pexels)

64% респонденток вказали, що хоча б раз у житті імітували оргазм, стверджується в результатах опитування, проведеного дослідницькою компанією Gradus Research, що знаходяться в розпорядженні редакції Радіо НВ.

Згідно з опитуванням, серед українських чоловіків цей відсоток становить 23%.

Крім того, жінки рідше в порівнянні з чоловіками досягають оргазму під час сексу, наголошується у висновках дослідження. Лише 35% респонденток вказали на оргазм під час кожного статевого акту проти 78% серед чоловіків.

Відео дня

Збір інформації здійснювався шляхом самозаповнення анкет у мобільному додатку. Цільова група дослідження — чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років, які проживають у містах із населенням 50 тисяч осіб та більше. Кількість результативних інтерв'ю - 1099. Період опитування - 29 жовтня 2021 року, 19:00 - 21:30.

Висновки дослідження ґрунтуються на суб'єктивних відповідях респондентів і можуть дещо не співпадати із реальною картиною.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X