Американські вчені пропонують новий рецепт довголіття. І це погана новина для любителів м’яса

2 січня 2021, 06:36
НВ Преміум

Нове дослідження американських вчених показує, що рослинні білки корисніші для здоров’я, ніж білки тваринного походження.

Згідно з цим дослідженням, отримання денної норми білка з рослинної їжі замість м’яса та яєць, знижує ризик передчасної смерті і є рецептом довголіття.

Простіше кажучи, відмова від ранкового омлету на користь порції сиру тофу або вживання бобів замість м’яса може продовжити вам життя.

Відео дня

Вчені підрахували ефект від заміщення тваринних білків білками рослинного походження. Так, кожні 3% вашої щоденної норми білків, які ви отримуєте з рослинної їжі замість м’яса, в середньому знижують ваші шанси на передчасну смерть на 10%.

При цьому цифри дуже різняться для червоного м’яса і яєць. Останні, як з’ясувалося, набагато небезпечніше.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X