Хто нам ворог, а хто друг? Кардіологи розповіли, які злаки шкідливі для серця, а які навпаки допомагають йому

7 жовтня, 06:27
Цільнозернові продукти корисні для серця (Фото:unsplash)

Цільнозернові продукти корисні для серця (Фото:unsplash)

Згідно з висновком міжнародної групи дослідників, вживання перероблених зерен збільшує ризик ішемічної хвороби серця, а ось цільних, навпаки, зменшує його.

Нове дослідження, яке буде представлене цього тижня в Американському коледжі кардіологів на Близькому Сході та на 13-му Конгресі Еміратського кардіологічного товариства, говорить про те, що вживання великої кількості оброблених злаків пов'язане з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань.

Відео дня

У дослідженні брали участь 1168 осіб із здоровими коронарними артеріями, а також 1369 осіб із ішемічною хворобою серця (ІХС) із закупоркою 75% або більше принаймні в одній коронарній артерії або 50% або більше у лівій головній коронарній артерії.

Їхня дієта була оцінена за допомогою анкети, в якій були питання про частоту прийому їжі, а також про її якість. Зокрема, аналізувалися кількість і якість злаків, що вживаються.

При аналізі даних було виявлено, що більш високе споживання перероблених зерен пов'язано з підвищеним ризиком полікістозної хвороби серця. З іншого боку, більш високе споживання цільного зерна показало значне зменшення ймовірності захворіти.

Результати цього дослідження прокоментували профільні спеціалісти. За словами Саманти Снешалл, зареєстрованого дієтолога в Медичному центрі Векснера Університету штату Огайо, існує велика фізична різниця між цільними та очищеними зернами.

«Фізично цільні зерна містять усі частини ядра пшениці (висівки, ендосперм і зародок)», - говорить Снешалл.

Процес подрібнення зерен у біле борошно видаляє як зародки, так і висівки з ендосперму.

Снешалл пояснює, що основна причина, через яку ці частини зерна видаляються, полягає в тому, щоб покращити термін придатності та текстуру продукту. Жири всередині зародка можуть призвести до швидкого псування зерна, а клітковина - збільшити його жорсткість.

Тим не менш, і жири всередині зерна, і клітковина зовні є важливими поживними компонентами, які не можна виключати з раціону.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X