Як оливкова олія допоможе довголіттю. Шість вагомих причин включити її до раціону

7 березня, 07:26
Оливкова олія містить мононенасичені жирні кислоти (Фото:Pixabay)

Оливкова олія містить мононенасичені жирні кислоти (Фото:Pixabay)

Оливкова олія відома своїми корисними властивостями для здоров’я. Існує кілька причин, чому оливкова олія може допомогти зберегти здоров’я і продовжити тривалість життя.

Коли справа доходить до здорових жирів, оливкова олія є найвідомішим представник цієї групи корисних речовин. Це не тільки смачний та універсальний продукт, на додаток він пов’язаний з деякими вражаючими перевагами для здоров’я.

Відео дня

Оливкова олія — це рослинний жир, який містить різноманітні корисні речовини, такі як мононенасичені жирні кислоти, поліфеноли та вітаміни.

І на відміну від більшості популяризованих продуктів, переваги оливкової олії підтверджені десятиліттями наукових досліджень.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X