Що бадьорить, а що засмучує. Як на нас впливають різні види алкоголю

20 серпня, 20:44
Різні види алкоголю можуть по-різному впливати на ваш організм (Фото:Luke Bender/Unsplash)

Різні види алкоголю можуть по-різному впливати на ваш організм (Фото:Luke Bender/Unsplash)

Що потрібно випити, щоб стати щасливим? Різні види алкоголю можуть мати несподіваний ефект на наш настрій, і ось чому.

А ви знали, що текіла вино пиво і шампанське можуть по-різному впливати на ваш організм, залежно від того, скільки ви п'єте, звичайно.

Поки що невідомо у чому саме причина такого ефекту і чому це так, але, ймовірно, цьому є як фізіологічні, так і психологічні пояснення. Можливо ви сердитесь коли вип'єте або більш розслаблений, але є деяка особливість, яка відрізняє різновиди алкоголю один від одного.

Відео дня

Загалом експерти кажуть, що нормально випивати до однієї чарки на день, якщо ви жінка, або дві, якщо ви чоловік.

Але випивши занадто багато у довгостроковій перспективі, ви можете отримати серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як хвороби серця або пошкодження печінки. Ось чому вам найкраще насолоджуватися алкоголем у помірних кількостях.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X